Üldkontaktid

Lilleoru MTÜ

Koolitused ja sündmused, üldised küsimused:
Ave Oit, tel +372 5649 9199, ave.oit@lilleoru.ee

Teadlikkuse Rakendamise Kooli ehitus:
Toivo Aalja, tel +372 504 2418, toivo.aalja@lilleoru.ee

Kohaletulek ja Lilleorus viibimine:
Iivi Kesa, tel +372 5650 1340, iivi.kesa@lilleoru.ee

Peaaednik:
Anne-Ly Naukas, tel +372 5666 9455, annapurna@lilleoru.ee

Avatud loengud, õpilaste praktikumid ja ritriidid:
Küllike Grusekashturi@lilleoru.ee

Ingvar Villido loengusalvestiste tellimine:
Siim-Aoum Villido, human@human.ee

Kodulehte puudutavad küsimused:
Meelis Kolmer, webmaster@lilleoru.ee

Raamatupidaja:
Maire Reiberg, tel +372 5669 5752, maire.reiberg@lilleoru.ee

Lilleoru Keskus OÜ

Lilleoru kirjastus:
Ave Oit, tel +372 5649 9199, ave.oit@lilleoru.ee

Nature's Design klaasnõude ja Flaska veepudelite müük:
Veronika Aalja, tel +372 5625 2524, veronika.aalja@gmail.com

Pood Lilleorus koha peal:
Iivi Kesa, +372 5650 1340, iivi.kesa@lilleoru.ee

Raamatupidaja:
Maire Reiberg, tel +372 5669 5752, maire.reiberg@lilleoru.ee

Pressikontaktid

Aigi Vahing, MTÜ Lilleoru kommunikatsioonijuht, tel +372 5308 7108, aigi.vahing@lilleoru.ee
Ave Oit, MTÜ Lilleoru juhatuse esinaine, tel +372 5649 9199, ave.oit@lilleoru.ee

Annetused

MTÜ Lilleoru kuulub 01.01.2014 alates tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste TMIN nimekirja. Tänu sellele saavad ettevõtted teha meile annetusi ja kingitusi tulumaksuvabalt. Eraisikud saavad annetatud summa arvestada maha oma maksustatavatest tuludest. Täpsem info annetuste maksustamise kohta asub maksuameti kodulehel.

  • Annetused MTÜ Lilleoru tegevuseks arveldusarvele EE822200221017045549 Swedbankis või sularahas Lilleorus koha peal. Lilleoru aadress: MTÜ Lilleoru, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa 75320.
  • Annetused Teadlikkuse Rakendamise Kooli ehituse toetuseks MTÜ Lilleoru arveldusarvele EE202200221053475791 Swedbankis või sularahas Lilleorus koha peal.

Täname huvi eest!