Meie sõbrad

Siin mõned meie headest koostööpartneritest:

Biomarket – Eesti juhtiv ökokaupluste kett on meie heaks koostööpartneriks juba aastaid, Lilleoru tooted on siin müügil ja Biomarketi asutajad on Lilleoru kogukonna liikmed. 

Hallo, Kosmos! – Mitmed Lilleoru kogukonna liikmed, õpetaja Ingvar Villido (korduvalt!) ja meie külalisõpetajad on jaganud selles Raadio 2 audiorännak-saates enda kogemust, tarkusi, avastusi ja õpetust!

Alkeemia enesearengu teabeportaal – Lilleoru hea partner. Vt ka Alkeemia intervjuusid Lilleorus tegutsevate inimestega. Vt ka Alkeemia facebook.

Bioneer keskkonnaportaal – Lilleoru hea partner, sõltumatu keskkonnateadliku ja tervikliku elustiili lahenduste vahendaja. Vt ka Bioneeri facebook.

Unego OÜ – Lilleoru kogukonna liikme, dr. Helena Lassi vaimset tervist edendav ja väärtustav töökeskkond. 

Studio 108 – Kriya jooga, aga ka tantsu- ja loovusstuudio Tallinna südalinnas, kus tunde annavad Lilleoru õpetajad ja juhendajad. Vt ka Studio 108 facebook.

Joogafestival – Erinevaid joogastiile tutvustav põneva programmiga Joogafestival on toimunud Eestis 2012 alates. Algusest peale on juhendajate hulgas olnud ka Lilleoru õpetajad. Vt ka Joogafestivali facebook.  

Akupunktuur – Enesemassaaž, mis põhineb akupunktuuril on hea võimalus ennast ise aidata!

Jooga Ruum – Häid näpunäiteid, soovitusi ja taipamisi enesearengu teel käijaile.

Loovala ja Savisalong – Grupiateljee, kus tegeletakse nii kunsti tegemise kui selle õpetamise ja müügiga ja kus töötavad mitmed Lilleoru kunstnikud.

Studio Laronda – Lilleoru kogukonnaliikme Annika Nõmbergi joogat, kõhutantsu ja flamenkot õpetav stuudio.

Tasapisi tasakaal - Keha ja vaimu kohtumispaik Kalamajas. Harjutused kehale. Tegevused tervisele.

Sansaara stuudio – Lilleoru kogukonnaliikmete Riina Schotteri ja Kalev Kikase jooga- ja tantsustuudio Tartus.

Aruvalla küla – Lilleoru asub ja tegutseb Aruvalla külas, ühes Rae valla lõunapoolsetest küladest. Meil on aktiivne külavanem ja külaselts, mille asutajate hulka kuulub ka MTÜ Lilleoru.

Rae vald – Lilleoru asub ja tegutseb Rae vallas, vallavalitsuse ja kultuurikeskusega on meil mitmeid häid kokkupuutepunkte. 

Viikingite küla – Lilleorust umbes 5 kilomeetri kaugusel, Tallinn-Tartu maantee ääres asuv põnev Viikingite küla kompleks ja söögikoht.

Pahkla Camphilli Küla – Lilleorust 20 minuti kaugusel asuv vaimsetel ja kogukondlikel alustev toimiv tugikodu, kus erivajadustega inimesed elavad, õpivad ja töötavad üheskoos teistega sotsiaalselt tervetes, vastastikusel lugupidamisel põhinevates suhetes. Tarvitame Pahkla piimatooteid Lilleorus juba aastaid.

Frantsila ürditalu Soomes – Tuntud ravimtaimetalu ja loodustoodete valmistaja Soomes. Lilleoru ravimtaimeaia rajamisel 1990te lõpus oli Frantsila meile inspiratsiooni- ja maheseemnete allikaks. Frantsila perenaine Virpi Raipala-Cormier on andnud Lilleorus mitmeid kursuseid ja Lilleoru on eesti keeles välja andnud tema raamatu "Loomulikult ilus. Teejuht ilu ja tervise juurde".

Siddhamed Travels – Palverännaku eesmärgil Indiasse sõite korraldada aitav dr Gitanjali on abiks ka Lilleoru kaudu toimuvatel joogalikel õppereisidel ja palverännakutel. Vt ka Siddhamed Travels facebook.

Rudra Shivananda – Lilleorus mitmeid kordi joogalikke kursusi andnud India iidsesse nath-joogide ja siddhade õpetusliini kuuluva joogameistri Rudra Shivananda koduleht.

Gaia Trust Taanis – Rahvusvahelise ökokülade liikumise, Gaia Hariduse ja paljude teiste heade projektide algatajate Hildur ja Ross Jacksoni asutatud organisatsioon. Nendega on seotud Lilleoru ökokogukonnaks saamise lugu.

The Great Change – Seda blogi peab Albert Bates, tunnustatud jätkusuutliku eluviisi eestseisja ja permakulturist, sihiteadlike kogukondade ja ökokülade liikumise alusepanija. Tänu Albertile jõudis permakultuur Lilleorgu ja toimus Eesti esimene permakultuuri sertifikaadikursus, mille lõpetas üle 40 permakultuuri disaineri. 

Von Krahli Akadeemia – Olulistel teemadel harivad loengud ja seminarid Von Krahli teatri juures. Oleme korraldanud koos ökoloogilise eluviisi teemalise loengusarja ja aeg-ajalt korraldame erinevatel teemadel üksikuid loenguid.