Ehitame Lilleorgu Teadlikkuse Rakendamise Kooli – talgud igal laupäeval ja pühapäeval. Oled oodatud käsi külge lööma!

Ehitame kooli vabatahtlike abil, talgute korras, peamiselt nädalavahetustel ja võimalikult palju taaskasutatavatest materjalidest. Raha ehituseks tuleb ühisrahastusest: annetustest ja MTÜ Lilleoru ettevõtlustulust. Hooandja abil kogusime raha akende ostuks ja siin 2018. aastal toimuva rahvusvahelise konverentsi "Teadlike kogukondade tarkus" välisaali soetamiseks. Aitäh! Loe siit lähemalt.

Tule, hinga värsket õhku mõnusas keskkonnas, meeldivas seltskonnas. Meil on maitsvad taimetoidud ning õhtul kuum saun. Kõik osalejad on kogemust alati kiitnud, Lilleorus kohapeal viibimine on juba iseenesest puhkus ning vaheldus igapäeva kiirele elutempole. Palume tulles jälgida ilmateadet ja rõivastuda vastavalt ilmastikule.

Ma käin siin abiks, sest esiteks mulle meeldib ehitustöö, see on mu hobi. Teiseks, siin on hästi avatud keskkond. Siin on hästi avatud toredad inimesed.
Indrek, 42, kapten ja vanemtüürimees.

Kui osaled talgutel terve päeva, on lõuna-, ja õhtusöök ning saun sulle tasuta, vajadusel ka ööbimine ja hommikusöök. Palume registreerida oma tulek eelnevalt kas emailiga või telefonis: Toivo Aalja, 50 42 418, toivo.aalja@lilleoru.ee. Võid tulla ka pooleks päevaks või mõneks tunniks. Võid tulla ka lihtsalt vaatama, mis Lilleorus ja ehitusplatsil toimub. 

SEL NÄDALAVAHETUSEL

Töötuba Teadlikkuse Rakendamise Kooli (TRK) ehitusel juhendab Saint Gobain Ehitustooted AS, WEBER esindaja Erkki Tikani. Õpime keraamiliste plaatide paigaldamist TRK köögis. Huvilistel palume registreeruda aegsasti.
Otsest osalemistasu ei ole. Toimib andmise-saamise printsiip: vastuvõtja kindlustab töövahendite ning materjalide olemasolu, pakub lõuna ja õhtusöögi ning pesemisvõimalused. Osaleja saab teadmised ja kogemused ning panustab oma aega kooli ehitusse.
Töötuba algab hommikul kell 9:15, teepausid on kell 11:00 ja 15:00, lõunasöök kell 12:30 ning töötoa lõpp ca kl: 17:00, millele järgneb saun ja õhtusöök. 

Tere tulemast!

Registreeru talgutele siin.

MTÜ Lilleoru liikmed saavad registreeruda siin.

  • Lõuna toimub kell 12.30. Pakume maitsvat taimetoitu. 
  • Töö jätkub 13.30. Päeva lõpus kl 17:30 ootab saun ja õhtusöök.

Lilleorgu tulemise juhised leiad siit.

Toetajale.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Aruvalla küla, Rae vald